Kaip nusipirkti ir naudotis programa?

Programos naudojimas

Dėmesio:  Šiuo metu  mūsų pateikiami testai - pilnai internetiniai, norint juo pasinaudoti nereikės atlikinėti jokių žemiau aprašytų veiksmų (veiksmai bus reikalingi tik KET ar TV testams). Juos galėsite spręsti savo kompiuteryje (ar planšetėje, ar netgi telefone). Klausimai ir patys testai yra identiški, skiriasi tik jų pateikimo būdas.

Jei nusprendėti naudotis vairuotojams.LT testais, sekite žemiau nurodytais žingsniais.

 1. Atsidarykite tinklalapį www.vairuotojams.lt.
 2. Pasirinkite kortelę „Prisijungti“ ir registruokitės arba prisijunkite, patartina slaptažodį užsirašyti, kad nepamirštumėte
 3. Pasirinkite kortelę „Pradžia“.
 4. Pasirinkite Jums tinkamiausią programą iš sąrašo (Transporto vadybinikų testų programa 7 dienos (ar KET testų programa 3 dienos / KET testų programa 1 diena) ir spragtelėkite ant jos.
 5. Atsidariusiame lange „Krepšelis“ skyrelyje spauskite mygtuką „Atsiskaityti“.
 6. Įveskite nuolaidų kupono kodą į langelį prieš žalią mygtuką „Panaudoti kuponą“, tada paspauskite mygtuką  „Panaudoti kuponą“, „Krepšelis skyrelyje“ atsiranda nuolaidos įrašas, tada turite perskaityti taisykles ir pažymėti langelį „Aš perskaičiau ir sutinku su Taisyklės“, spausti žalią mygtuką „tęsti“.
 7. Atsidariusiame atsiskaitymo lange spauskite mygtuką „Patvirtinti užsakymą“.
 8. Atsidariusiame lange „Jūsų užsakymas priimtas ir vykdomas!“ spauskite eilutę „parsisiųsti iš mūsų svetainės“.
 9. Atsidariusiame lange „Paskyros parsisiuntimai“ spauskite žalią mygtuką „Parsisiųsti“ (šį mygtuką reikėtų spausti prie to užsakymo, kurio "Užsakymo ID" yra didžiausias),
 10. Atsisiųstą programą išskleiskite (tą galima padaryti paspaudus dešinį pelės mygtuką ir pasirinkus "Extract All" ar pan.)
 11. Įeikite į išspaustą programos katalogą ir susiraskite bylą pavadinimu "KETtestavimasClient". Dukart spustelkite ant jos (paleiskite).
 12. Atsiradusiame aktyvavimo lange įveskite savo elektroninio pašto adresą ir registracijos slaptažodį ir paspauskite mygtuką „Aktyvuoti“.
 13. Pasirinkite norimą testą ir spręskite. Sėkmės!

Jei nepaspaudėte ant 8 žingsnyje nurodytos eilutės "parsisiųsti iš mūsų svetainės", programą galite parsisiųsti nuėję į savo vartotojo profilį (http://vairuotojams.lt/index.php?route=account/account, tam jums reikės prisijungti su savo vardu ir slaptažodžiu) ir viršuje, ties antrašte "Parsisiųsti paskutinį pirkinį", paspauskite ant to pirkinio, kurį norėtumėte parsisiųsti. Tuomet tęskite programos įdiegimo procedūra nuo 10 žingsnio.

Programos sėkmingam naudojimui yra reikalinga Windows šeimos operacinė sistema.

Jei nepavyksta prisijungti, patikrinkite, ar tikrai jūsų programoje vedamas el. pašto adresas ir slaptažodis yra toks, kokį nurodėte registruodamiesi www.vairuotojams.lt puslapyje.

Taip pat sėkmingam programos naudojimui reiktų programai leisti naudoti 443 portą (daug paprastesnis sprendimas būtų, kol spręsite testus, išjungti ugniasienę (Firewall)).

Pateikiame trumpą filmuką, parodantį kaip pasileisti programą: